Jdi na obsah Jdi na menu
 


PNEUMORAVA.CZ - ROTAX MAX

5. 12. 2009

Už teď je nám však známo,že náš sponsor Pneumorava.cz se bude i nadále podílet na naší závodní činnosti a našem snažení v kartingovém sportu.Probíhají jednání v jakém seriálu budeme startovat,protože ani jeden s promotérů závodu nepřidal do svého maratónu závodů zajímavou a pro nás novou trať,ba naopak,byl ubrán vynikající okruh v Rakousku - Bruck v Moravském poháru a nahrazen tratí  Dunajská Streda,kde zázemí pro depo je malé pro tolik účastnicích se týmu a tudiž nabídka je pro nás omezená.Karting cup zase přidal novou trať v Chebu,který je pro nás Ostraváky trošku s ruky,tudiž náklady spojené s dopravou budou větší.Zatím to vypadá tak že s každého seriálu pojedeme jenom ty tratě,které budou pro náš tým důstojné a nebudou nás omezovat finančně.S logiky věci vyplývá,že se hodláme nezůčastnit závodů v Trebaticích a vynecháme trať Dunajskou Stredu.Celý rok 2010 náš tým využije závodů Moravského poháru a Karting cupu na vybraných tratích jako bezvadný tréning,kde se nádherně svezeme a který nám pomůže se sžít s novou technikou.